Randevu Al

Gelecek Eğitimler

Eğitim bulunamadı.


Geçmiş Eğitimler

Haberdar Olun

Uzmanlara Yönelik » Bilişsel Davranışçı Terapi Süpervizyon Eğitimi

Bilişsel Davranışçı Terapi Süpervizyon Eğitimi

Başlama Tarihi: 2014-05-25 Bilişsel Davranışçı Terapi Süpervizyon Eğitimi

Motive Psikolojik Hizmetler ve Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği işbirliği ile düzenlenen Bilişsel Davranışçı Terapi Süpervizyon Eğitimi ile ilgili detaylar aşağıda mevcuttur.

Süpervizyon, Bilişsel Davranışçı Terapi Temel Kuramsal Eğitim programını tamamlamış, eğitim sonrasında gerçekleştirilen sınavda başarılı olmuş, Ruh Sağlığı alanında çalışan ve psikoterapi hizmeti veren profesyonellere yöneliktir.

Süpervizyon süreci katılımcıların yapacakları olgu sunumları ve yaptıkları görüşmelerin ses veya görüntü kayıtlarının incelenmesi yoluyla gerçekleşecektir. Süpervizyona getirilecek vakaların dağılımı ve sıralaması katılımcılar arasında toplam ders sayısına göre eşit paylaştırılacaktır. Sürenin uygun olması durumunda isteyen katılımcı kalan süreyi kendi olguları için kullanabilecektir.

Program içeriği ve süresi Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği ve Academy of Cognitive Therapy’ nin kuramsal eğitim programına paraleldir.

 Ayrıntılı Bilgi  ve bilişsel terapide sertifikasyon süreci için (http://www.academyofct.org/ ) eğitim (training) bölümüne ve (www.bilisseldavranisci.org) sertifikasyon bölümüne bakınız. 

Süpervizyon Eğitimi Programının ilk aşaması, toplam 21 saat olup, her ayın bir Pazar gününde gerçekleştirilecek 7 saatlik 3 oturumdan oluşacaktır.

Eğitimin Başlama Tarihi : 25 Mayıs 2014 Pazar günü (İlk oturum)

(Sonraki oturumların tarihi ilk oturum gününde belirlenecektir.)

Eğitim Saatleri : 11.30- 18.30 (7 saat)

Eğitim Yeri : Motive Psikolojik Hizmetler Eğitim Salonu (Atatürk Cad. 1.Kordon No:280 Kat:1 Alsancak- İZMİR)

Kontenjan 20 kişi ile sınırlıdır.

Kayıt : Katılımcıların kayıt ve ödeme bilgileri için 232 422 43 45 numaralı telefondan Asistanımız Zeynep Düzgören ile iletişime geçmeleri ve isim, telefon,

e-posta, meslek, çalışma yeri- alanı gibi bilgilerini bildirerek kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kayıtlar eğitimin ilk oturum ücretinin ödenmesiyle kesinleşecektir. Başvuru fazlalığından dolayı sadece kesin kayıt sırası esas alınacaktır.

Ücret : Her bir oturum 525 TL + KDV’dir. Toplam ücret 1.575 TL + KDV’dir.

(Kurs bedeli banka aracılığıyla yatırıldığında, açıklama kısmına mutlaka katılımcının adının ve BDT Süpervizyon Eğitim Grubu olduğunun belirtilmesi, ödemeye ilişkin dekontun e-posta ile merhaba@motive.com.tr adresine gönderilmesi önemle rica olunur.)

NOT : Süpervizyon eğitiminin ilerleyen aşamaları talep doğrultusunda açılmaya devam edecektir.

Etkinlik Dosyaları